Search This Blog

Saturday, February 20, 2010

CheetahJak to dobrze, że stopniał śnieg i w końcu mogę Wam pokazać nowe buty, które dostałam dwa tygodnie temu od Solestruck. To chyba najładniejsze buty jakie do tej pory miałam, a do tego bardzo wygodne. Nie jest łatwo dobrać do nich resztę stroju, żeby nie przedobrzyć, dlatego ubieram do nich raczej rzeczy w stonowanych, jednolitych kolorach. Dzisiaj jest to koronkowa sukienka, zielona parka i złote dodatki.
Ps. Bardzo dziękuje Norbetowi za projekt nowego loga:)
Ps.2 Dzisiaj wchodzi do sklepów długo zapowiadana kolekcja Soni Rykiel dla H&M. Mimo, że to troche nie moje klimaty, dwie rzeczy wpadły mi w oko: różowe sandały na koturnie i skarpetki w paski. Dzisiaj sie okaże jak wyglądają na żywo i czy buty będą na mnie dobre (zazwyczaj rozmiar 36 spada mi ze stopy). Miłego weekendu!:)

ENGLISH: Thank you, Solestruck for these gorgeous shoes. I think they are the most beautiful shoes that I've ever had. Thank God snow has melt away, so today I could wear them and finally took a picture for you. I’m also wearing this delicate lace dress, green parka and golden accessories.
PS: Norbert, thanks a lot for the new logo design. It is simple and minimalist – exactly what I had in mind.
PPS: Today is the start of the long ago announced collection by Sonia Rykiel for H&M. Well, it’s not quite my style, but two details caught my attention: the pink wedges sandals and the striped socks. I’d like to see them live and I wonder if the sandals will fit me. Usually size 36 shoes are too big. Have a nice weekend!fot. Magdalena

parka - Reserved
lace dress - H&M Trend
gold bracelet - Reserved
headband - H&M Divided
belt - vintage

MUSIC: White Stripes - My Doorbell

No comments:

Post a Comment