Search This Blog

Monday, July 23, 2012

Paisley print blazer

My outfit from the second day of Berlin Fashion Week is rather random. I like to start with simple jeans shorts while pulling my outfit, cause I can wear pyjama shirt, printed blazer, my fave backpack and it still make sense. Those silver Kurt Geiger's sandals need special attention, as they are so comfy you can walk in them whole day long without tripping. They made me believe that high heels can actually be wearable!
We took those pictures on Friedrichstraße on our way to the Designer for Tomorrow show, where we saw Marc Jacobs. It was really cool to see him live :)


Mój strój z drugiego dnia fashion weeku w Berlinie należał raczej do tych zwykłych. Najlepiej się czuje, kiedy dżinsowe szorty stanowią bazę do całości, dlatego postanowiłam założyć do nich koszulę przypominającą górę od piżamy, marynarkę i ulubiony plecak. Na szczególną uwagę zasługują sandały z Kurta Geigera, które są tak wygodne, że można w nich spokojnie chodzić przez cały dzień, bez ani jednego potknięcia. Kiedyś myślałam, że buty na obcasie z zasady muszą być niewygodne, jednak teraz stwierdzam że to nieprawda.
Nie wiem czy też tak macie, ale jadąc do jakiegoś miasta lubię wpasować się w trendy, które tam panują, oczywiście zachowując przy tym swój własny styl. W Berlinie nie widać stylu glamour, jak np. w Paryżu czy Mediolanie, większość osób lubi zachować w swoim ubiorze lekką nutkę niechlujności i moim zdaniem wygląda to najlepiej.
A zdjęcia zrobiłyśmy na Friedrichstraße w drodze z hotelu na pokaz Designers for Tomorrow, na którym pojawił się sam Marc Jacobs. Było to naprawdę duże przeżycie zobaczyć go na żywo :) Mijając Ginę Tricot przy przystanku metra poczęstowałyśmy się zimną Fritz Colą - tego dnia była tam całodzienna impreza z Djem w środku.

ph. Magdalena Zielasko, edited by Belletette

(wearing Asos blazer, H&M Trend shirt, Zara shorts, Kurt Geiger Gardenia sandals, La Dama spike bracelet (in stock soon), Guess watch + ebay iphone case)


Music: Evidence - You
Follow me on Facebook, Twitter, Bloglovin & Instagram 'alicezielasko'

No comments:

Post a Comment