Search This Blog

Sunday, November 11, 2012

Liverpool StreetWe took these pictures some time ago on Liverpool Street. I really love its 'big city' atmosphere with all the skyscrapers and people running to work. I drive through there every time I go to East London, so once I've decided to do a photoshoot. I was wearing a turtle neck dress and a denim blazer made of a very soft and comfortable fabric. I have also worn a Kurt Geiger Lollidrop mini bag, a black beanie and UNIF grim creepers.
Zdjęcia z dzisiejszego posta robiłyśmy jakiś czas temu na Liverpool Street.  Mimo, że przejeżdżam tamtędy co najmniej raz w tygodniu, zawsze czuje potęgę tego miejsca. Wysokie szklane wieżowce, w których odbijają się chmury i mnóstwo ludzi pędzących do pracy oddają wielkomiejski charakter Londynu.
Miałam na sobie sukienkę z golfem i dżinsową marynarkę uszytą z wyjątkowo miękkiego i przyjemnego materiału. Do tego dodatki: torebka z Kurt Geiger, buty z UNIFa i czarna beanie.
Ps. Jeszcze małe ogłoszenie. W przyszły weekend przyjeżdżam na kilka dni do Polski na festiwal Neo Fashion Jamboree. Razem ze mną Christoph i Ewelina, których zapewne dobrze znacie :) Jeśli będziecie w tym czasie w Bielsku zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału. W programie m.in. ciekawe wystawy fotograficzne i pokazy. Będzie mi bardzo miło Was poznać :) Więcej informacji tu.


Follow me on Facebook, Twitter, Bloglovin & Instagram 'alicezielasko'

No comments:

Post a Comment